Division Home | Standings

U12 Boys Schedule - Div. 3
  Date Time Location   Home Team Visitor Team 
EX Sat., Oct 27 9:00 am Beaubassin cross 40 West End Steelers - Martin  23 ABA Celtics - Doncaster   
EX Sat., Oct 27 9:00 am Sackville Hts. Jr. High cross 16 Sackville Storm - Skeete  44 West End Steelers - Selkirk   
EX Sat., Oct 27 10:20 am East Preston cross 0 North Preston Bulls - Beals  20 Mainland Express - Bullen   
EX Sat., Oct 27 10:20 am Sackville Hts. Jr. High cross 34 St. Margarets Bay SLAM - Hogue  48 Fall River Rebels - Royal   
EX Sat., Oct 27 10:20 am Beaubassin cross 55 Bedford Eagles - Boyce  16 Sackville Storm - Burke   
EX Sat., Oct 27 11:40 am Cole Harbour High cross 11 Bedford Eagles - Morton/Rankin/Snider  49 Prospect Bulls - Knocton   
EX Sat., Oct 27 11:40 am Sackville Hts. Jr. High cross 18 Bedford Eagles - Bannister  63 St. Margarets Bay SLAM - Stuart   
EX Sat., Oct 27 2:20 pm Westmount cross 23 Halifax Hurricanes - Kynoch  47 Sackville Storm - Darling   
 Sat., Oct 27 3:40 pm Cole Harbour High Div. 3 33 Dartmouth Lakers - Walton  38 Halifax Hurricanes - Kirby   
 Sat., Nov 03 10:20 am Cole Harbour High Div. 3 36 ABA Celtics - Doncaster  32 St. Margarets Bay SLAM - Stuart   
 Sat., Nov 03 11:40 am Beaubassin Div. 3 DF0 Halifax Hurricanes - Kynoch  20 Fall River Rebels - Royal   
EX Sat., Nov 03 1:00 pm Comm. Y cross 28 Community YMCA Panthers - Hiles  42 Prospect Bulls - Knocton   
EX Sat., Nov 03 1:00 pm East Preston cross 60 Dartmouth Lakers - Walton  42 St. Margarets Bay SLAM - Hogue   
 Sat., Nov 03 2:20 pm East Preston Div. 3 34 Bedford Eagles - Boyce  35 Halifax Hurricanes - Kirby   
EX Sat., Nov 03 3:40 pm Westmount cross 65 Community YMCA Panthers - Clayton  17 North Preston Bulls - Beals   
EX Sat., Nov 03 3:40 pm Beaubassin cross 35 West End Steelers - Selkirk  76 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Nov 10 10:20 am East Preston Div. 3 29 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  40 Dartmouth Lakers - Walton   
EX Sat., Nov 10 10:20 am Beaubassin cross 47 Bedford Eagles - Durling  29 Fall River Rebels - Royal   
EX Sat., Nov 10 10:20 am Sackville Hts. Jr. High cross 31 Tri County Tigers - MacKinnon  55 Prospect Bulls - Knocton   
 Sat., Nov 10 11:40 am Beaubassin Div. 3 35 North Preston Bulls - Beals  34 Halifax Hurricanes - Kirby   
EX Sat., Nov 10 1:00 pm Westmount cross 0 Halifax Hurricanes - Kynoch  20 Dartmouth Lakers - Stewart   
EX Sat., Nov 10 1:00 pm Beaubassin cross 33 Bedford Eagles - Boyce  21 St. Margarets Bay SLAM - Hogue   
 Sat., Nov 10 1:00 pm East Preston Div. 3 42 West End Steelers - Selkirk  38 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Nov 17 9:00 am Cole Harbour High Div. 3 36 Dartmouth Lakers - Walton  34 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Nov 17 9:00 am Beaubassin Div. 3 23 West End Steelers - Selkirk  15 Bedford Eagles - Boyce   
 Sat., Nov 17 9:00 am Sackville Hts. Jr. High Div. 3 40 Halifax Hurricanes - Kynoch  14 Prospect Bulls - Knocton   
EX Sat., Nov 17 10:20 am Sackville Hts. Jr. High cross 30 Bedford Eagles - Gilmore  23 Halifax Hurricanes - Kirby   
 Sat., Nov 17 11:40 am East Preston Div. 3 49 North Preston Bulls - Beals  30 St. Margarets Bay SLAM - Stuart   
EX Sat., Nov 17 11:40 am Sackville Hts. Jr. High cross 63 Community YMCA Panthers - Clayton  37 Fall River Rebels - Royal   
 Sat., Nov 24 9:00 am East Preston Div. 3 30 Fall River Rebels - Royal  34 Bedford Eagles - Boyce   
 Sat., Nov 24 9:00 am Sackville Hts. Jr. High Div. 3 41 Halifax Hurricanes - Kynoch  17 St. Margarets Bay SLAM - Stuart   
EX Sat., Nov 24 10:20 am Beaubassin cross 17 Prospect Bulls - Knocton  44 East Preston Pacers - Coward   
 Sat., Nov 24 1:00 pm East Preston Div. 3 38 North Preston Bulls - Beals  45 Halifax Hurricanes - Kirby   
EX Sat., Nov 24 1:00 pm Beaubassin cross 43 Bedford Eagles - Gilmore  24 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Nov 24 2:20 pm Beaubassin Div. 3 DF19 West End Steelers - Selkirk  32 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Dec 01 9:00 am Beaubassin Div. 3 39 Fall River Rebels - Royal  31 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Dec 01 11:40 am Beaubassin Div. 3 45 Prospect Bulls - Knocton  23 Bedford Eagles - Boyce   
EX Sat., Dec 01 1:00 pm Cole Harbour High cross 25 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  72 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
EX Sat., Dec 01 1:00 pm Rocky Lake cross 20 Bedford Eagles - Gilmore  0 North Preston Bulls - Beals   
 Sat., Dec 01 2:20 pm Rocky Lake Div. 3 37 West End Steelers - Selkirk  38 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Dec 01 3:40 pm Rocky Lake Div. 3 51 Halifax Hurricanes - Kynoch  41 Halifax Hurricanes - Kirby   
 Sat., Dec 08 10:20 am Sackville Hts. Jr. High Div. 3 29 Fall River Rebels - Royal  30 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Dec 08 11:40 am Sackville Hts. Jr. High Div. 3 28 Prospect Bulls - Knocton  30 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Dec 08 1:00 pm East Preston Div. 3 32 North Preston Bulls - Beals  45 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Dec 08 1:00 pm Westmount Div. 3 32 Bedford Eagles - Boyce  26 St. Margarets Bay SLAM - Stuart   
EX Sat., Dec 08 3:40 pm Beaubassin cross 28 Halifax Hurricanes - Kirby  43 Sackville Storm - Darling   
EX Sat., Dec 08 3:40 pm Bicentennial Jr. High cross 47 Bedford Eagles - Gilmore  30 West End Steelers - Selkirk   
EX Sat., Dec 15 9:00 am Cole Harbour High cross 31 North Preston Bulls - Beals  34 West End Steelers - Martin   
 Sat., Dec 15 10:20 am Westmount Div. 3 59 Fall River Rebels - Royal  40 West End Steelers - Selkirk   
 Sat., Dec 15 10:20 am Dartmouith South Academy Div. 3 38 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  36 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Dec 15 1:00 pm Dartmouith South Academy Div. 3 24 Bedford Eagles - Boyce  29 Halifax Hurricanes - Kirby   
EX Sat., Dec 15 1:00 pm Westmount cross 54 Bedford Eagles - Gilmore  34 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Dec 15 3:40 pm Westmount Div. 3 45 Prospect Bulls - Knocton  30 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Jan 05 9:00 am East Preston Div. 3 0 North Preston Bulls - Beals  20 Bedford Eagles - Boyce   
 Sat., Jan 05 10:20 am East Preston Div. 3 20 Fall River Rebels - Royal  0 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Jan 05 11:40 am East Preston Div. 3 42 Dartmouth Lakers - Walton  32 St. Margarets Bay SLAM - Stuart   
 Sat., Jan 05 1:00 pm East Preston Div. 3 32 Prospect Bulls - Knocton  21 West End Steelers - Selkirk   
 Sat., Jan 05 3:40 pm East Preston Div. 3 43 ABA Celtics - Doncaster  42 Halifax Hurricanes - Kirby   
 Sat., Jan 12 9:00 am Westmount Div. 3 38 Prospect Bulls - Knocton  45 Fall River Rebels - Royal   
 Sat., Jan 12 10:20 am Westmount Div. 3 23 Bedford Eagles - Boyce  24 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Jan 12 11:40 am Westmount Div. 3 28 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  27 West End Steelers - Selkirk   
 Sat., Jan 12 1:00 pm East Preston Div. 3 35 North Preston Bulls - Beals  39 ABA Celtics - Doncaster   
 Sat., Jan 12 2:20 pm East Preston Div. 3 46 Halifax Hurricanes - Kirby  43 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Jan 19 1:00 pm Beaubassin Div. 3 34 Prospect Bulls - Knocton  35 Bedford Eagles - Boyce   
 Sat., Jan 19 2:20 pm Beaubassin Div. 3 37 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  49 Fall River Rebels - Royal   
 Sat., Jan 19 3:40 pm Beaubassin Div. 3 25 ABA Celtics - Doncaster  34 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Jan 19 3:40 pm East Preston Div. 3 44 North Preston Bulls - Beals  33 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Jan 19 5:00 pm Beaubassin Div. 3 46 Halifax Hurricanes - Kirby  23 West End Steelers - Selkirk   
 Sat., Jan 26 1:00 pm East Preston Div. 3 30 North Preston Bulls - Beals  0 West End Steelers - Selkirk   
 Sat., Jan 26 2:20 pm East Preston Div. 3 27 ABA Celtics - Doncaster  35 Bedford Eagles - Boyce   
 Sat., Jan 26 3:40 pm Beaubassin Div. 3 22 Halifax Hurricanes - Kirby  29 Fall River Rebels - Royal   
 Sat., Jan 26 3:40 pm East Preston Div. 3 44 Dartmouth Lakers - Walton  44 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Jan 26 5:00 pm Beaubassin Div. 3 34 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  41 Prospect Bulls - Knocton   

Powered By Ivrnet