Division Home | Standings

U12 Boys Schedule - Div. 2
  Date Time Location   Home Team Visitor Team 
 Sat., Oct 27 9:00 am East Preston Div. 2 21 East Preston Pacers - Coward  32 Dartmouth Lakers - Stewart   
EX Sat., Oct 27 9:00 am Beaubassin cross 40 West End Steelers - Martin  23 ABA Celtics - Doncaster   
EX Sat., Oct 27 10:20 am East Preston cross 0 North Preston Bulls - Beals  20 Mainland Express - Bullen   
EX Sat., Oct 27 11:40 am Beaubassin cross 66 Bedford Eagles - Gilmore  19 Sackville Storm - Fougere   
 Sat., Oct 27 1:00 pm Westmount Div. 2 31 Bedford Eagles - Durling  39 Community YMCA Panthers - Clayton   
EX Sat., Oct 27 2:20 pm Westmount cross 23 Halifax Hurricanes - Kynoch  47 Sackville Storm - Darling   
 Sat., Oct 27 3:40 pm Westmount Div. 2 43 St. Margarets Bay SLAM - Warnica  48 Valley Hawks - Johnson   
EX Sat., Nov 03 9:00 am Westmount cross 28 Mainland Express - Bullen  43 Halifax Hurricanes - Imai   
 Sat., Nov 03 9:00 am Beaubassin Div. 2 36 Bedford Eagles - Gilmore  43 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
EX Sat., Nov 03 10:20 am Westmount cross 52 Bedford Eagles - Stratton  7 West End Steelers - Martin   
 Sat., Nov 03 10:20 am Beaubassin Div. 2 30 Bedford Eagles - Durling  34 East Preston Pacers - Coward   
EX Sat., Nov 03 11:40 am Westmount cross 51 West End Steelers - Brothers  36 Dartmouth Lakers - Stewart   
EX Sat., Nov 03 2:20 pm Westmount cross 33 Sackville Storm - Darling  56 St. Margarets Bay SLAM - MacDonald   
EX Sat., Nov 03 3:40 pm Westmount cross 65 Community YMCA Panthers - Clayton  17 North Preston Bulls - Beals   
EX Sat., Nov 03 3:40 pm Beaubassin cross 35 West End Steelers - Selkirk  76 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Nov 10 9:00 am Cole Harbour High Div. 2 41 Community YMCA Panthers - Clayton  33 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Nov 10 9:00 am East Preston Div. 2 41 East Preston Pacers - Coward  16 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
 Sat., Nov 10 9:00 am Beaubassin Div. 2 43 Mainland Express - Bullen  42 Sackville Storm - Darling   
EX Sat., Nov 10 10:20 am Beaubassin cross 47 Bedford Eagles - Durling  29 Fall River Rebels - Royal   
EX Sat., Nov 10 1:00 pm Westmount cross 0 Halifax Hurricanes - Kynoch  20 Dartmouth Lakers - Stewart   
 Sat., Nov 10 2:20 pm Westmount Div. 2 30 Bedford Eagles - Gilmore  55 West End Steelers - Martin   
 Sat., Nov 17 10:20 am East Preston Div. 2 41 East Preston Pacers - Coward  25 West End Steelers - Martin   
EX Sat., Nov 17 10:20 am Sackville Hts. Jr. High cross 30 Bedford Eagles - Gilmore  23 Halifax Hurricanes - Kirby   
EX Sat., Nov 17 11:40 am Sackville Hts. Jr. High cross 63 Community YMCA Panthers - Clayton  37 Fall River Rebels - Royal   
 Sat., Nov 17 2:20 pm Cole Harbour High Div. 2 50 Sackville Storm - Darling  34 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
 Sat., Nov 17 3:40 pm Cole Harbour High Div. 2 46 Dartmouth Lakers - Stewart  32 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Nov 17 3:40 pm Westmount Div. 2 45 Mainland Express - Bullen  32 Bedford Eagles - Durling   
 Sat., Nov 24 9:00 am Beaubassin Div. 2 35 Community YMCA Panthers - Clayton  24 Bedford Eagles - Durling   
EX Sat., Nov 24 10:20 am Beaubassin cross 17 Prospect Bulls - Knocton  44 East Preston Pacers - Coward   
EX Sat., Nov 24 1:00 pm Beaubassin cross 43 Bedford Eagles - Gilmore  24 Dartmouth Lakers - Walton   
 Sat., Nov 24 1:00 pm Westmount Div. 2 34 Dartmouth Lakers - Stewart  28 Sackville Storm - Darling   
 Sat., Nov 24 2:20 pm Westmount Div. 2 48 Mainland Express - Bullen  41 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Nov 24 3:40 pm Westmount Div. 2 47 West End Steelers - Martin  38 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
 Sat., Dec 01 9:00 am Cole Harbour High Div. 2 32 Bedford Eagles - Durling  38 Mainland Express - Bullen   
EX Sat., Dec 01 1:00 pm Cole Harbour High cross 25 St. Margarets Bay SLAM - Stuart  72 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
EX Sat., Dec 01 1:00 pm Rocky Lake cross 20 Bedford Eagles - Gilmore  0 North Preston Bulls - Beals   
 Sat., Dec 01 2:20 pm Cole Harbour High Div. 2 25 East Preston Pacers - Coward  27 Bedford Eagles - Durling   
 Sat., Dec 01 3:40 pm Cole Harbour High Div. 2 29 West End Steelers - Martin  39 Sackville Storm - Darling   
 Sat., Dec 01 3:40 pm Beaubassin Div. 2 28 Community YMCA Panthers - Clayton  44 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Dec 08 9:00 am Bicentennial Jr. High Div. 2 49 Community YMCA Panthers - Clayton  44 Mainland Express - Bullen   
 Sat., Dec 08 10:20 am Bicentennial Jr. High Div. 2 33 Dartmouth Lakers - Stewart  19 West End Steelers - Martin   
 Sat., Dec 08 11:40 am Bicentennial Jr. High Div. 2 38 East Preston Pacers - Coward  33 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Dec 08 2:20 pm Bicentennial Jr. High Div. 2 35 Bedford Eagles - Durling  36 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
EX Sat., Dec 08 3:40 pm Bicentennial Jr. High cross 47 Bedford Eagles - Gilmore  30 West End Steelers - Selkirk   
EX Sat., Dec 08 3:40 pm Beaubassin cross 28 Halifax Hurricanes - Kirby  43 Sackville Storm - Darling   
EX Sat., Dec 15 9:00 am Cole Harbour High cross 31 North Preston Bulls - Beals  34 West End Steelers - Martin   
 Sat., Dec 15 9:00 am Westmount Div. 2 25 Bedford Eagles - Durling  41 Sackville Storm - Darling   
 Sat., Dec 15 10:20 am Cole Harbour High Div. 2 47 East Preston Pacers - Coward  50 Mainland Express - Bullen   
 Sat., Dec 15 11:40 am Cole Harbour High Div. 2 42 Dartmouth Lakers - Stewart  24 Community YMCA Panthers - Clayton   
EX Sat., Dec 15 1:00 pm Westmount cross 54 Bedford Eagles - Gilmore  34 Halifax Hurricanes - Kynoch   
 Sat., Dec 15 2:20 pm Westmount Div. 2 36 St. Margarets Bay SLAM - Warnica  44 Valley Hawks - Johnson   
 Sat., Jan 05 9:00 am Westmount Div. 2 50 St. Margarets Bay SLAM - Warnica  59 Mainland Express - Bullen   
 Sat., Jan 05 10:20 am Westmount Div. 2 53 East Preston Pacers - Coward  40 Community YMCA Panthers - Clayton   
 Sat., Jan 05 11:40 am Westmount Div. 2 46 Bedford Eagles - Durling  49 West End Steelers - Martin   
 Sat., Jan 05 1:00 pm Westmount Div. 2 41 Valley Hawks - Johnson  43 Sackville Storm - Darling   
 Sat., Jan 05 2:20 pm Westmount Div. 2 34 Dartmouth Lakers - Stewart  28 Bedford Eagles - Gilmore   
 Sat., Jan 12 9:00 am Beaubassin Div. 2 12 Dartmouth Lakers - Stewart  52 East Preston Pacers - Coward   
 Sat., Jan 12 10:20 am Beaubassin Div. 2 31 Bedford Eagles - Durling  20 Bedford Eagles - Gilmore   
 Sat., Jan 12 11:40 am Beaubassin Div. 2 41 St. Margarets Bay SLAM - Warnica  47 Community YMCA Panthers - Clayton   
 Sat., Jan 12 1:00 pm Beaubassin Div. 2 43 Valley Hawks - Johnson  34 West End Steelers - Martin   
 Sat., Jan 12 2:20 pm Beaubassin Div. 2 0 Mainland Express - Bullen  20 Community YMCA Panthers - Clayton   
 Fri., Jan 18 6:30 pm J.L. Ilsley High Div. 2 38 Dartmouth Lakers - Stewart  33 Mainland Express - Bullen   
 Sat., Jan 19 9:00 am East Preston Div. 2 46 Dartmouth Lakers - Stewart  21 Bedford Eagles - Durling   
 Sat., Jan 19 10:20 am East Preston Div. 2 20 Bedford Eagles - Gilmore  55 East Preston Pacers - Coward   
 Sat., Jan 19 11:40 am East Preston Div. 2 44 Valley Hawks - Johnson  36 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
 Sat., Jan 19 1:00 pm East Preston Div. 2 43 Sackville Storm - Darling  40 Community YMCA Panthers - Clayton   
 Sat., Jan 19 2:20 pm East Preston Div. 2 55 Mainland Express - Bullen  37 West End Steelers - Martin   
 Sat., Jan 26 9:00 am Beaubassin Div. 2 32 Dartmouth Lakers - Stewart  29 St. Margarets Bay SLAM - Warnica   
 Sat., Jan 26 10:20 am Beaubassin Div. 2 36 Valley Hawks - Johnson  30 Bedford Eagles - Gilmore   
 Sat., Jan 26 11:40 am Beaubassin Div. 2 34 Sackville Storm - Darling  41 East Preston Pacers - Coward   
 Sat., Jan 26 1:00 pm Beaubassin Div. 2 46 Mainland Express - Bullen  42 Bedford Eagles - Durling   
 Sat., Jan 26 2:20 pm Beaubassin Div. 2 19 West End Steelers - Martin  44 Community YMCA Panthers - Clayton   
EX Thu., Jan 31 6:15 pm Cavalier Drive Div. 2  Sackville Storm - Darling   Mainland Express - Bullen   

Powered By Ivrnet